תמונת מופע: ניצוצות -גיל שוחט

ניצוצות -גיל שוחט

קונצרטים
היכל התרבות אריאל - חדש
רביעי, 10 אוקטובר 2018 20:30
משך 90 דקות
מחיר 90 ₪

פרטי ההצגה

מנוי מוסיקה משולב 

ניצוצות - גיל שוחט מארח את לאוניד פטשקה ושלמה גרוניך 

יום רביעי | א' חשוון | 10/10/18 | 20:30

 

שלושה ענקי מוסיקה, שלושים אצבעות וירטואוזיות, אין-ספור סגנונות מוסיקאליים, בערב אחד שכולו שיאים של התרגשות

ניצוצות

מזה שנים רבות מופיעים גרוניך, פטשקה ושוחט בצמדים בכל האפשרויות.
רק ב 2012 נפל האסימון: יש לאחד את כל השלושה על במה אחת.

שלמה גרוניך

גרוניך הוא אחד המוסיקאים הפוריים והחשובים שפועלים בישראל בארבעת העשורים האחרונים. גרוניך הלחין עד היום למעלה משש מאות יצירות – החל משירי פופ וכלה ביצירות לתזמורת ומקהלה.

שיריו הידועים כבר נכנסו לפנתיאון המוסיקה הישראלית הפופולארית. גרוניך תרם רבות לפיתוח סגנון מוסיקלי ישראלית אותנטי,

שהינו שילוב של מסורות מערביות ומזרחיות.

גרוניך זכה להכשרה מוסיקלית מסודרת ורחבה, המוצאת ביטוי הן בנגינתו הווירטואוזית בפסנתר, ביכולותיו כמעבד ובמוסיקה ה'רצינית' המולחנת על-ידו.

יכולות בלעדיות אלה הפכו את גרוניך לאחד המלחינים המבוקשים בישראל.
 

גיל שוחט

בשנים האחרונות, נבחר שוחט שוב ושוב על ידי כל מדרגי כלי התקשורת החשובים, כאמן החשוב ביותר או המשפיע ביותר על עולם המוסיקה הקלאסית הישראלי.

שוחט הוא מנהל מוסיקאלי מבוקש, מנצח בעל שם, פסנתרן מחונן, ומלחין של 9 סימפוניות, 12 קונצ'רטי לכלי סולו ותזמורת, 4 אופרות,  ויותר מ- 50 יצירות קאמריות ויצירות לכלי סולו.

מנהל למעלה מ 25 סדרות מוסיקה מצליחות בכל רחבי המדינה, 8 פסטיבלי מוסיקה בישראל, סין וארה"ב, ומופיע בלמעלה מ 250 קונצרטים בשנה בישראל ומחוצה לה כמבצע וכמרצה.

שוחט זכה לפרסים ותארים רבים, בינהם פרס רוטשילד, פרס ת"א,פרס ראש הממשלה, פרס ממשלת איטליה, ותואר אבירות מטעם ממשלת צרפת.

 

ליאוניד פטשקה

פטשקה סיים את לימודיו באקדמיה למוסיקה ע"ש גנסין במוסקבה ונמנה עם נגני הג'אז הגדולים בברה"מ. בסגנונו  לקח פטשקה את הג'אז  לעולמות של מוסיקה אתנית ואלתורים על בסיס הג'אז המסורתי.

פטשקה זכה בלמעלה מ 15 פרסים בינלאומיים, וביצע קונצרטים ורסיטלי ג'אז בלמעלה מ 50 מדינות. לאורך השנים  משלב פטשקה בעבודתו נגינה על פסנתר קלאסי וחשמלי, סינטסייזר וכלי הקשה מיוחדים.

הוא הגדיר לעצמו סגנון וטכניקה ייחודיים המאפיינים את יצירתו וביצועיו, וזכה להכרה על כך בחוגי הג'אז ובעיתונות הכתובה בכל העולם. הקריירה שלו כוללת גם עבודה עם מלחינים ונגנים מהשורה הראשונה,

כמו: לארי פורטר, בני קראטר, פרדי חברד, ג'ואן ברקין, טום לי, ג'יימס ניוטון, אל פוסטר ואחרים. פטשקה עלה לישראל כשהיה בן 15, ומאז הוא נחשב למוזיקאי הג'אז העסוק, החשוב והמשפיע ביותר.

כל גיל חייב בכרטיס 

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים