מה בסך הכל צריך הבן אדם ? /אוגוסט 19

 

   

 

מה בסך הכל צריך הבן אדם?
לצחוק, ליהנות, לנקות קצת את הראש....

מאת : נטע פרדו

היכל התרבות אריאל חושף את העונה החדשה ומבטיח חוויה תרבותית בלתי נשכחת – ההצגות הכי טובות, הופעות מוסיקה, סטנד אפ, הצגות ילדים, מחול, הרצאות והפקות מקור ייחודיות.

תיאטרון מעניק לכל אחת ואחד מאיתנו, מגדול עד קטן, את ההזדמנות לעוף עם הדימיון, מייצר עבורנו אפשרות לשים בצד את השגרה והיום יום, להרשות לעצמנו להגיע לבילוי שונה וייחודי.
ייחודי, מכיוון שכל אחד חווה את ההצגה, המופע או הקונצרט בצורה שונה ואת העוצמה שיש לתיאטרון לא ניתן לחוות בשום מקום אחר.

העונה החדשה בהיכל התרבות אריאל, מבטיחה לנו הרבה מאד צחוק. קומדיות כמו "גבעת חלפון אינה עונה", הסרט שהפך לנכס צאן ברזל, עכשיו בהפקה מצחיקה ושנונה עם שחקנים מהשורה הראשונה. "משפחה חמה" עם תיקי דיין, מביאה לנו סיטואציות מוכרות שמתרחשות בכל משפחה – מי לא מגיע לליל הסדר.... (גוועאלד). את "כלוב העליזים", תזכו לראות בעיבוד משעשע לסרט המוכר, ובהצגה "אניהו" של הקאמרי, תצחקו עד דמעות. גם "ברית מילה" של התיאטרון העברי, הצגות מרגשות ומעוררות מחשבה כמו העיבוד לסרט "מיזרי" של תיאטרון הקאמרי, ו"של מי החיים האלה" עם אסי לוי הנפלאה ועוד הצגות משובחות של התיאטראות המובילים בישראל.

הצחוק לא ייעצר בתיאטרון, גם הופעות סטנד אפ משובחות מגיעות אלינו לאריאל עם חנה לסלאו, אדיר מילר, שחר חסון, הקומדי בר, "גיבורות בע"מ" ועוד רבים וטובים.

בסדרת יהודי אותנטי, הצליח היכל התרבות אריאל לייצר הנאה איכותית וערכית, עם אוריינטציה לעולם התוכן של היהדות כמו ההצגות "שמיימיים" ו"שברי לוחות" של תיאטרון אספקלריא, ומשפחת מלבסקי הצגה המשלבת שירים מוכרים ואהובים עם תיאטרון.

הילדים עומדים לחגוג בעונה הזו בהיכל התרבות אריאל כי העונה הזו כל ההצגות הכי טובות בארץ, מגיעות אלינו לעיר, הכי קרוב לבית.

יובל המבולבל עם "מעשה בחמישה בלונים", ההצגה "הלב" עם סיפורו של מרקו בעיבוד מופלא שאסור לכם לפספס. "האריה שאהב תות", עלי באבא ו-40 השודדים וגם קופיקו מלך הג'ונגל! הצגות נפלאות גם לקטנטנים, וגם לילדים הגדולים.

ניתן למוסיקה לחדור לנשמה עם הופעות ייחודיות, שיתנו ללב דרור וחופש למחשבה – קרן פלס עם המופע "שקופים" מגיעה לאריאל, גם עידן רפאל חביב יחד עם הראל סקעת, יונתן רזאל ירגש את כולנו בהופעה הבלתי נשכחת שלו.

 

גם יובל דיין – מגיעה בחודש ספטמבר הקרוב – בהפקת מקור ייחודית של היכל התרבות אריאל "שירת נשים". אירוע להאדרת והעצמה נשית, לנשים בלבד, חיבור בין מזרח ומערב, בתפילה משותפת ופיוטים, בהשתתפות יובל דיין, מתולתלות ועדי אלבחר. 

היכל התרבות אריאל מחזק עוד יותר את הקשר בין הקהילה והתרבות, ויציג מספר הפקות מקור ייחודיות ושונות, במגוון תחומים ועל כך יהיו פרסומים בקרוב.

קצרה היריעה מלהכיל את כל האירועים, אבל דבר אחד בטוח – העונה הזו כולנו חייבים להגיע ולעשות מנוי בהיכל התרבות אריאל, זו עונה שפשוט לא כדאי לפספס!

 

בילוי נעים!

כל הפרטים על האירועים, ההצגות וההופעות באתר היכל התרבות www.arieltarbut  , לרכישת מנוי והזמנת כרטיסים 03-908-3333

ניתן לעקוב גם בפייסבוק ובאינסטגרם #arieltarbut

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים