ינואר פברואר 2019 בהיכל

 

      ינואר ופברואר 2019 בהיכל מאת הדר בוצר 

השלג לא בא בינתיים אבל התרבות והיצירה הופיעו בגדול

בעיצומם של ימי החורף הקרים ,עת יהום הסער, מצליח היכל התרבות באריאל לספק לקהל שוחרי התרבות באריאל  שלל סיבות לעזוב את הבית החם כדי ליהנות משפע מופעים מפנקים ומהנים.

ב7.1 נהנה קהל שוחרות התרבות מההצגה אם הדרך של תיאטרון לחישה. ההצגה מעלה על נס כמה מגבורות התרבות החשובות בפנתאון הנשי היהודי ועושה זאת בדרך מעניינת ומקורית. תוך לווי מפגש של סבתא, בת ונכדה העוסקות בהכנות לבת המצווה של הנכדה.

ב8.1 התקיימה הצגת הילדים רובין הוד בביצועו המרשים של תיאטרון אורנה פורת. הקהל הצעיר התענג על ביצוע מהנה של הקלסיקה המוכרת.

ב14-15.1 התארח התיאטרון הלאומי הבימה על במת היכל התרבות באריאל ובידר קהל  גדול במיוחד בפנינת מחזות הזמר סימני דרך העוסק בסיפור חייה של המשוררת והמלחינה  נעמי שמר. מעבר לעיבוד המוסיקלי המופלא ולרמת המשחק הגבוהה מגולל המחזה את תחנות חייה של נעמי שמר השזורות בקורותיה של מדינת ישראל אשר הייתה מקור השראה מרכזי ליוצרת דגולה זו.

ב17.1 העלה התיאטרון העירוני מטרה הפועל בחסות היכל התרבות באריאל את ההצגהART    בשפה הרוסית ובשיתוף פעולה עם תיאטרון סנט פטרסבורג. ההצגה עוסקת באגו והשפעותיו על האדם. תיאטרון מטרה זכה בהכרה והצלחה בינלאומית ומפאר את שמה של ישראל ואריאל בארץ ובעולם.

ב21.1   לכבוד חג האילנות ארח היכל התרבות באריאל סדר טו בשבט שנערך בשיתוף המועצה הדתית.

ב22.1  התארח בלובי ההיכל תיאטרון חוויה והעניק לקהל הפצפונים והוריהם פרשנות חמודה ומשעשעת לסיפור הידוע אודות הצרצר העצלן והנמלה החרוצה.

 ב28.1  עלה  המופע תזמורת של ממש - פרי של שיתוף פעולה בין בית הספר עליזה בגין והיכל התרבות באריאל. המופע עוסק בשירי ילדים ישנים וחדשים שנכתבו והולחנו לאורך 70 שנות קיומה של המדינה. במופע משתתפים תלמידי עליזה בגין והשחקנית חני נחמיאס  בשירה ריקוד ומשחק. את המופע מלווה תערוכה מיצירות תלמידים בה נותנים התלמידים ביטוי בציור במגוון טכניקות שונות לשירים אותם למדו.

ב29.1  ינעימו בהיכל חברי התזמורת הקאמרית הישראלית והפסנתרן בוריס גילטבורג בקונצרט  מיצירותיהם המופלאות של שני מלחינים קלסיים דגולים - שוסטוקוביץ' ומוצרט. בניצוחו של אריאל צוקרמן.

ב7.2  תתארח ההצגה מר גרין בביצועו של תיאטרון בית ליסין. השחקנים המוערכים גדי יגיל  ועידו רוזנברג מגישים ברגישות ובחן מערכת יחסים מעניינת בין ניצול שואה חשדן לבין צעיר המסיע אותו במסגרת עבודות שירות שהוטלו עליו לאחר שכמעט דרס את ניצול השואה.

ב12.2 יעלה להנאת ההורים והילדים המופע המוסיקלי "הבאגיס". חמישים דקות של חגיגה ומצב רוח טוב.

ב20.2 נגיש מעדן מיוחד לחובבי המוסיקה במופע של גיל שוחט ואנסמבל פוליפוניה . בנוסף ,יתארחו קרן הדר ודניאלה לוגסי בשירי אהוד מנור. ערב שכולו חגיגה לאוזן.

ב21.2  נציע למינויי יהודי אותנטי ולקהל הרחב את ההצגה שלום עולמים על פי סיפורו של שי עגנון בהגשתו הייחודית של תיאטרון אספקלריא מירושלים.

ב26.2  נבדר את הפצפונים בהצגה מתנה של הצב בהגשת תיאטרון קרן אור ההצגה מעלה על נס את חשיבותה של הסבלנות שלעתים כה חסרה בעולמנו.

ב27.2  תעלה הצגה מוסיקלית מרהיבה לכל המשפחה על פי המחזה הקלסי אוליבר טוויסט בכיכובו של טוביה צפיר. עוד אפשרות לחזות בקלסיקה של דיקנס שלא נס ליחה.

כל אלה ועוד חוברים לחורף חם ומהנה בהיכל התרבות באריאל,  בואו ליהנות במקום בו התרבות מנצחת את הקור!!

 

גלריית תמונות

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים