יולי בהיכל -התחדשות ועשייה לקראת העונה השמינית

מאת הדר בוצר

יולי  בהיכל -התחדשות ועשייה לקראת העונה השמינית

 

יולי החם הוא חודש של פגרה במקומותינו, החופש הגדול, נסיעות לחו"ל, ים בריכה וגלידה.  אך בחציו השני של כדור הארץ יולי הוא חודש חורפי של פעילות. כך גם בהיכל התרבות באריאל: בשעה שהסתיימה העונה השביעית ולכאורה האורות כבויים והדלתיים סגורות, מתנהלת מאחורי הקלעים פעילות קדחתנית ונמרצת של הכנת העונה השמינית. כדי שהקסם ימשיך לעבוד מסבירים העושים במלאכה צוות היכל התרבות , צריך לעבוד כל הזמן ללא ליאות לטפל בסאונד בבמות בתאורה ובדרישות התפאורה של המופעים והאירועים הצפויים, ולהכין את ההיכל למען האומנים והקהל כדי להעניק לכל באי ואורחי ההיכל עונה חדשה ומלהיבה.

מנהל היכל התרבות אריאל תורגמן : " אני מזמין את כל הקוראים להיכנס לאתר שלנו ולראות מה הכנו להם בעונה השמינית, נמשיך לעשות את מירב המאמצים לרגש לחדש לשמח וגם לאתגר. כל זאת  על מנת  שהיכל התרבות באריאל ייתן מענה לכל התושבים, באריאל ובאזור כי אחרי הכל התרבות היא לא מותרות אלא הכרח .

על הצפוי בעונת המינויים בהיכל התרבות באריאל ניתן לומר שמדובר בעונה מלהיבה מעניינת ומאתגרת. מאחר והיריעה קצרה מלפרט, אתן רק מקצת, טעימות ממש על קצה המזלג של ההצגות התיאטרון מופעי הבידור המוסיקה והקונצרטים בלובי הצפויים לעלות בעונה השמינית  מחזות זמר מובילים כגון סוליקא של תיאטרון באר שבע, וסבוטאז' של התיאטרון העברי. דרמות  מרטיטות דוגמת עושה כרצונו של התיאטרון הלאומי הבימה . דרמות קומיות  כגון מר גרין של תיאטרון בית לסין, ומופעים מוסיקאליים עם גיל שוחט. הצגות ילדים, עידוד הנאת הקריאה בקרב הדור הצעיר בסדרת מפגשי סופר וספר עם מיטב סופרי הילדים כגון אפרים סידון  ואחרים ועוד אטרקציות עם מיטב היוצרים השחקנים הרקדנים והמוזיקאים. פירוט מלא יופיע בחוברת למנויים שתופץ בקרוב ובאתר האינטרנט.

נעשו ונעשים מאמצים והושקעה מחשבה רבה בתוכנית השנה בהיכל התרבות אריאל כדי שכל אחת ואחד יקבל מענה ומענה תרבותי מתאים לצרכיו כך במסגרת מנוי יהודי אותנטי פותח במופע סליחות "עת שערי רצון"  ובהמשך מופע עם יהורם גאון , כמו גם הצגה מאת שי עגנון של תיאטרון אספקלריא "שלום עולמים" .  במינוי הנשי האותנטי יעלה המופע המוסיקאלי  "בוכקת" של הדס ומרדכי שמרלינג, המופע "תאווררי" וההצגה "אם הדרך" של תיאטרון לחישה ועוד. אין ספק שהיכל התרבות באריאל הוא מרכז תרבותי מעניין ומגוון וזאת בזכות עובדיו המסורים ובזכות הקהל המגוון והמאתגר שכן לכל אדם יש ניגון מיוחד משלו שהנו תרומתו הייחודית למנגינת החיים.

 

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים