האהבה פנים רבות לה -דצמבר 19

אהבה....פנים לה רבות!

אחד אוהב אדם, השני מגלה אהבה למוסיקה.
מה קורה כשהאהבה הופכת להיות הרסנית? ומי רודף אחרי האהבה בימים?

 

היכל התרבות אריאל מדבר אהבה בחודש ינואר, במגוון אירועים שמציגים את האהבה בכמה זוויות מהנות. הצגות תיאטרון משובחות שמביאות את הצד היפה מחד, והמכוער של האהבה. הופעה של שני אומנים מופלאים שמדברים אהבה – עידן רפאל חביב והראל סקעת,
הופעות סטנד אפ שמדברות על האהבה, זוגיות, החיים ובכלל. הצגות ילדים שמחברים אותם לדמויות אוהבות אדם כמו עלי באבא, או הצגה שמחברת את הילדים לאהבה למוסיקה.

אהבה זה נושא אהוב וכאוב, שמדברים עליו אלפי שנים וכנראה לא יפסיקו. עם האהבה אפשר לצחוק, לדמוע, להתרגש..
מה שבטוח, מהאהבה, לא נוכל להתעלם.


את הצד הפחות יפה של האהבה אנחנו יכולים לגלות בסיפור האימה המרתק "מיזרי".
 יובל סגל וקרן מור מצליחים להביא לנו זווית שונה לחלוטין ומצמררת על האהבה. אהבה של "מעריצה שרופה" לסופר, שהובילה אותה לפעולות קיצוניות ומרחיקות לכת. העיבוד הנפלא של הקאמרי לסרט המוכר, זכה לתשבוחות ואין ספק שמדובר בחוויה עוצרת נשימה. (16.1 בהיכל התרבות אריאל)

 

גם הילדים מדברים אהבה!

את "עלי באבא" הצנוע ואוהב האדם, נפגוש בהצגת הילדים המושקעת "עלי באבא ו-40 השודדים" (14.1). הפקה מוזיקלית שמביאה אל הבמה את סיפור ההרפתקה המותח אודות עלי באבא, שמגלה יום אחד אוצר גדול ששייך לשודדים.
את ההצגה לקטנטנים שמלמדת את הילדים לאהוב מוסיקה, אל תחמיצו. ההצגה "הנהג שהפך לתזמורת", מחברת את הילדים לעולם המוסיקה ומלמדת אותם שהכל אפשרי ואין גבול לרצון ולדמיון.

מותר לנו גם לאהוב את עצמנו!

אנחנו פעמים רבות, מוותרים על עצמנו. אז גם החודש, יש לכם הזדמנות להעניק לעצמכם רגע של הנאה, אולי אפילו כמה רגעים.

אם אתם חובבים מוסיקה איכותית שנוגעת ללב ולנשמה – עידן רפאל חביב והראל סקעת מגיעים להיכל התרבות ב-30 בינואר, ממש ליד הבית.

אם אתם חובבים הופעות סטנד-אפ, שמדברות על החיים, אהבה, זוגיות – יש לכם את "גיבורות בע"מ"מופע סטנד-אפ לנשים (9.1), או את שחר חסון שמגיע היישר לאריאל ב-18 בינואר, וגם ישראל קטורזה מגיע עם כל התובנות שלו על החיים ב-22 בינואר.

 

אז אתם מוזמנים לרדוף אהבה בימים וגם בלילות, להגיע להיכל התרבות אריאל ופשוט ליהנות.

כל הפרטים על אירועי חודש ינואר בהיכל התרבות אריאל ניתן למצוא באתר www.arieltarbut.co.il

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים