אוקטובר בהיכל -עונת מנויים שמינית

מאת הדר בוצר 

     אוקטובר  בהיכל  עונת המינויים  השמינית   נפתחת  -

          פי 8 הנאה , פי 8 הצלחה  ואין סוף  חוויות.

שבע עונות יפות וטובות חלפו להן בנעימים וכעת הזרקור על העונה השמינית אשר נפתחה בשמחה במוזיקה ובצחוק גדול, והזכירה בקלילות ובנעימות שיום החולף בלי צחוק הוא יום מבוזבז  .. .

פתיח ערב לאוזן היה המופע המוסיקאלי "ניצוצות ". המלחין והמוסיקאי המדהים גיל שוחט,  אירח על במת ההיכל באריאל את ענקי המוסיקה ליאוניד פטשקה נגן הג'אז הבינלאומי  (שהגיע לבוש בז'קט מנצנץ ) , ואת שלמה גרוניך המלחין הנגן והזמר הוותיק והפורה שרק משביח עם הזמן.  שלושת ענקי המוסיקה הפליאו במופע סוער וצבעוני עד כדי כך שהפסנתר שהיה על הבמה כמעט ונשרף וזו ממש לא קלישאה . הקהל שכלל בני נוער רבים התלהב והשתתף בחוויה. במהלך המופע  סיפר לאוניד פטשקה ,שיש  לו קשר מיוחד לאריאל בה התגורר בעבר כעולה חדש. הוא הוסיף והתוודה בחן אודות מעשה קונדס שעשה בעבר בעירנו... אני סולחת לו, רק שיבוא עוד פעם !!. לאוניד, אמר לקהל הנלהב שמי שלא לוקח סיכונים לא שותה שמפניה ...ומי שלא צוחק לא חי את החיים. והוא כל כך צודק !  

גם באירוע פתיחת עונת התיאטרון השמינית בהיכל הסכימו עם דבריו. קהל באי ההיכל התכבד בשוקולד ויין , צפה בקומדיה הקלאסית "משרתם של שני אדונים " בביצוע חדש ומקסים של שחקני בית ליסין המוכשרים והחינניים,  ולא הפסיק לחייך. העיבוד החדש שכלל קטעי מוסיקה תנועה ומחוות למציאות העכשווית אפשר לקומדיה שמקורה במאה ה 18 לצלוח בחן את מחסום הזמן ולהצחיק גם כיום. 

בחגיגה השתתף גם הבלט הישראלי אשר רקד כל הדרך אל העונה השמינית ופינק את חובבי המחול בביצוע וירטואוזי ומרשים לקלסיקה ג'יזל.

לקינוח,  כדי שהחיוך יהא נחלתם של רבים ,אריאל תורגמן מנהל היכל התרבות מזמין את מי שעדיין לא מנוי לסור להיכל ולקבל את הכרטיס הדיגיטלי, להכנס לאתר היכל התרבות באריאל ולקבל הטבה שווה ביותר שעושה טוב על הלב ומקלה עם הכיס.

מאחר שהחגיגה עדיין בעיצומה וצריך להדפיס את העיתון אוסיף הצצה זריזה וחלקית לצפוי לנו בחודש  נובמבר :

06/11  בסדרת פצפונים – בוקר טוב לכבשה עליזה  הצגה  קסומה לקטנטנים (גלאי  2-4)

12-13/11  תיאטרון באר שבע במחזמר המקורי והמרגש - סוליקא – על בחירה בין אהבה לבין אמונה .

סדרת מפגשי סופר וספר –  תיפתח בחודש נובמבר 14/11/18,בלובי ההיכל  עם  אשף המילים אפרים סידון והמאייר דני קרמן . מומלץ ביותר לטיפוח אהבת הקריאה והעמקת הקשר של הילדים לספרים. חוויה גם למבוגרים.

19/11 הבלט  הישראלי בעיבוד מקורי ליצירת המופת -מפצח האגוזים רקדני להקת הבלט הישראלי,  לוקחים את הקהל למסע בעולם הדמיון עם ריקוד רועים, מחול סיני, רוסי, ערבי, ריקוד פיית השיזף ו-וואלס הפרחים האגדי

22/11  שלישת עתר בקונצרט אינטימי  וקסום בלובי  "כשאור דולק  בחלונך " קלסיקה ישראלית. בביצוע קאמרי אומנתי.

24/11 הקומדיה המצליחה "אמי הגנרלית "בכיכובה של  ציפי שביט האלמותית.

 שמוכיחה שלמרות שכל הכבוד לצה"ל אין כמו אמא !

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים