היכל התרבות אריאלאודותנולוח אירועיםעונת המנוייםמידעחדשותצור קשרשעות פתיחה
תיאטרון
מוסיקה
סטנד אפ | StandUP
קונצרטים
מחול
ילדים
מנוי יהודי אותנטי
מנוי נשי אותנטי
רוסית Представления
סרטי קולנוע
המסע המופלא
תערוכה
זרקור
סופר וספר
מיזמי תרבות
RSS
היכל התרבות אריאל מופעיםזרקורמנוי יהודי אותנטי ומנוי נשי אותנטי
מנוי יהודי אותנטי ומנוי נשי אותנטי

מנוי יהודי אותנטי ומנוי נשי אותנטי

 

קוראת וקוראים יקרים שלי,

הפעם  זרקור על מנוי יהודי אותנטי ומנוי נשי אותנטי.

כידוע ההיכל פונה לקהלים רבים ומגוונים. במסגרת זו מוצעים מינויים  ייחודים הן לקהל הדתי כולו והן  ספציפית לנשים שומרות מצוות. המנוי יהודי אותנטי כולל מספר מופעים מרשימים במיוחד מעולם התוכן היהודי.

בין היתר  המנוי כולל את המופע המוזיקלי של הזמר והיוצר המוערך אריאל זילבר כמו גם  את הסרט לעבור את הקיר אשר בסופו יערך דיון עם היוצרת רמה בורשטיין. שתספר על הסרט  המעניין והנוגע שלה העוסק בבחורה  שחוזרת בתשובה ומתקשה למצוא שידוך ומבקשת מאלוקים שימצא לה חתן  כדי שהיא תוכל סוף סוף להקים בית בישראל.

עוד מופע ראוי לציון במסגרת מינוי זה הוא הקומדיה המוזיקאלית עטורת השבחים  הרצל אמר של תיאטרון  גשר .

ובמנוי הנשי האותנטי שמיועד לנשים בלבד!  יש שלושה  מופעים קבועים מראש בהן  נשים יכולות לתת ביטוי אותנטי להיותן נשים !כך שמבחינה זו  האירועים במסגרת מינוי זה מיועדים לטעמי לנשים באשר הן ולא רק לדתיות .

ההצגה הראשונה בסדרה זו  אופק –סיפורן של נערות בסיכוי.ההצגה  מגוללת את סיפורן של נערות בסיכון , ומורה  אחת שלא מוותרת ,  מבחינה זו היא עשויה לעניין נשים מכל המגזרים ובייחוד נשות חינוך .ראוי  לציין שמדובר בהפקה מקורית של תיאטרון  לחישה .הפועל בחסות היכל התרבות  נותן במה לנשים ויוצרות מוכשרות מהמגזר הדתי. אשר  עושות תיאטרון שמקשר בין עולם התוכן היהודי לזהות הנשית.  יישר כוח! גם על האמירה הפמיניסטית.  וגם על כך שההיכל נותן מקום שמיועד רק לנו הנשים בו נוכל לתת ביטוי אותנטי למה שאנחנו באמת!

עוד מופע   במסגרת מינוי זה נקרא לעולם לא מאוחר של צופיה לקס .מדובר במופע אמיץ  וביקורתי על  תפיסת המיניות והנשיות. ואחרון חביב ההצגה שחותמת את הסדרה ונקראת אל אשר תלכי.   מדובר בדרמה עוצמתית ומרגשת של  השחקנית והיוצרת רחלי מושקביץ  שמספרת את סיפור הדרך  של  רות בנאי מדנמרק  אל  היהדות.

אז כל הכבוד אחיות שלי! אני באה לכל המופעים שלכן!  ומה איתך?


מאת הדר בוצר


 

היכל התרבות אריאל, רחוב העצמאות 5, טלפון: 03-9083333, פקס: 03-9083351, דוא''ל: manui@ariel.muni.il |
© 2011כל הזכויות שמורות ל"היכל התרבות אריאל"בניית אתריםעיצוב אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים