היכל התרבות אריאלאודותנולוח אירועיםעונת המנוייםמידעחדשותצור קשרשעות פתיחה
תיאטרון
מוסיקה
סטנד אפ | StandUP
קונצרטים
מחול
ילדים
מנוי יהודי אותנטי
מנוי נשי אותנטי
רוסית Представления
סרטי קולנוע
המסע המופלא
תערוכה
זרקור
סופר וספר
מיזמי תרבות
RSS
היכל התרבות אריאל מופעיםזרקורהמסע העולמי - ארגנטינה
המסע העולמי - ארגנטינה

המסע העולמי - ארגנטינה

המסע העולמי הגיע בהצלחה לתחנתו הראשונה ארגנטינה.  

ארץ הטנגו, הגאוצ'וס והנופים המופלאים, ריתקה את קהל הצופים בהיכל התרבות שנהנה מערב מגוון שכלל ריקוד שירה והרצאה מלווה בתמונות מרשימות וסרטונים מלהיבים שסחפו את הקהל למסע לאורכה ולרוחבה של ארגנטינה המגוונת והמופלאה.

כך ביקרנו  בבואנוס איירס בירת ארגנטינה האלגנטית והחושנית "פריז של דרום אמריקה"  התוודענו לתולדות ריקוד הטנגו החושני ולמדנו שמשקה המאטה העתיר הקפאין הוא תרופה לכל חולי ומיחוש. ממש עושה חשק ללגום!

עוד למדנו שיקר מאד לקנות חלקת קבר בבית הקברות רקולטה המפואר, כך שעדיף להמשיך ולחיות!  אגב ברקולטה, קבורים שועי המדינה המרתקת הזאת ,בהם אוויטה פרון הזמרת והשחקנית היפיפייה אשר הפכה לגברת הראשונה לאחר שהתחתנה עם הדיקטטור חואן פרון.  אך עם כל הכבוד לתרבות המפוארת ולהיסטוריה המרתקת, הכוכב הגדול והמרשים ביותר של המסע בארגנטינה, לטעמי לפחות, הוא הטבע המופלא של ארץ זו אשר התגלה כאן במלוא הדרו.

אותי הדהים במיוחד קרחון פריטו מורינו  המצוי בפארק הקרחונים אשר בפטגוניה.

בסרטון  שהוקרן במופע  נראים גושים גדולים של קרח  נפרדים מהקרחון וצונחים למימי הנהר השוצף הזורם למרגלות הקרחון .זהו חזיון מדהים ואוו!!!

בהמשך לערב הראשון והמוצלח בסדרת המסע העולמי, אריאל תורג׳מן ,מנהל ההיכל , אינו שוקט על  שמריו  וביקש מכל הנוכחים הצעות ורעיונות כדי  להעמיק ולהעשיר את פורמט המסע העולמי בדרכו לתחנות הבאות.

ביום רביעי 22.11 ימשך המסע העולמי ויגיע לפרובנס אשר בצרפת. בין היתר יכלול המסע מופע שירה בשם "סיפור אהבה בין השאנסון לאופרה "  בביצוע שני זמרים יוליה ופיליפ שישירו בצרפתית , שפת האהבה.

כדאי לכם לבוא רומנטיים במיוחד...


מאת הדר בוצר


 

היכל התרבות אריאל, רחוב העצמאות 5, טלפון: 03-9083333, פקס: 03-9083351, דוא''ל: manui@ariel.muni.il |
© 2011כל הזכויות שמורות ל"היכל התרבות אריאל"בניית אתריםעיצוב אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים